About Us

About Us

Rosblues is een initiatief van:

Rinus van Zuidam
Verantwoordelijk voor Boekingen, Organisatie, Contacten, Sponsorwerving en Algemene zaken.
Sjan van Engelen
Verantwoordelijk voor Financiën, Administratie, Ontwerp drukwerk en Webmaster.

Contact Us

Voor vragen, of opmerkingen.
Klikt u hierboven op onze naam voor het contactformulier!
2009 - De jaren '60 en '70 herleven! Afdrukken E-mailadres
Historie - Artiesten
Het was geweldig, hier zijn de foto's:

Foto's gemaakt door Xander Hagens
Foto's gemaakt door Corrianne Schijvens

The Fortunate Sons

dutch_eagles
Proud Mary, Who’ll Stop The Rain, Bad Moon Rising, I Put A Spell On You. Dit is slechts een kleine greep uit de lange rij onverwoestbare klassiekers die Creedence Clearwater Revival op haar naam heeft staan.

Met hun karakteristieke geluid en hun pakkende songs wisten John Fogerty en zijn mannen in de jaren '60 en '70 ongekende successen te boeken. Talloze hitnoteringen en een optreden op Woodstock waren dan ook het gevolg. De muziek van CCR staat bij velen van ons in het geheugen gegrift. Een betere soundtrack van de roemruchte jaren ‘60 en ’70 is haast niet denkbaar.

The Fortunate Sons vonden dat het CCR repertoire niet voor de bühne verloren moest gaan en hebben zich ontpopt als trefzekere vertolkers van hun helden. Met hun spetterende “Tribute to CCR” hebben ze in de afgelopen jaren talloze wervelende shows in binnen -en buitenland gegeven.

The Fortunate Sons weten als geen ander met hun “Tribute to C.C.R.” de sfeer en het gevoel van de jaren ’60 en ’70, de bloeiperiode van de popmuziek, tot leven te wekken. Zanger en gitarist Toon Eppink komt met zijn bulderende stemgeluid en zijn energieke performance akelig dicht in de buurt van CCR frontman John Fogerty. Door velen is hij dan ook al tot “de Nederlandse John Fogerty” gekroond. Het ronkende basgeluid en de stuwende drums van de ervaren rotten Marco Oonincx en Ipo van Drooge maken het geheel tot een dampend feest. Van kroeg tot festival, overal waar de mannen komen is het een feest der herkenning en worden de kelen schor gezongen.

Oude tijden herleven! In twee lange sets komen de hoogtepunten uit het CCR repertoire voorbij. De muziek van CCR is tijdloos, en wordt door The Fortunate Sons op authentieke wijze gebracht. En wie deze jongens wel eens aan het werk heeft gezien weet dat je deze uitdaging wel aan ze kan toevertrouwen. Feestje gegarandeerd!

Meer info: www.thefortunatesons.nl

The Dutch Eagles

dutch_eagles
Back To Hotel California' is de titel van de tournee waarmee The Dutch Eagles langs de theaters toeren. Een weergaloze show met fantastisch geluid, sfeervol licht en videobeelden, en veel, heel veel muziek van The Eagles!

De hits Take It Easy, New Kid In Town en Hotel California klinken zoals je ze gewend bent. The Dutch Eagles benaderen het origineel schrikbarend.

The Dutch Eagles is een Eagles tribute-band bestaande uit zes Nederlandse topmuzikanten, die hun sporen in de muziek ruimschoots verdiend hebben. De gezamenlijke liefde voor de nu nog steeds ongekend populaire Amerikaanse country-rock formatie bracht hen samen. Waar ze komen ontlokken ze steevast enthousiaste reacties van pers en publiek. Zo zijn de The Dutch Eagles door Radio 2 tot de beste tribute band van Nederland uitgeroepen.

Als Welcome To Hotel California wordt ingezet, klinkt dat net zo meeslepend als je gewend bent van het origineel. Voor een coverband is dat het grootste compliment.

The Dutch Eagles steken The Eagles naar de kroon…
Als je je ogen dicht doet, klinkt het griezelig echt.


Meer info: www.dutcheagles.com

 

Hoofdsponsor Rosblues

Tickets Voorverkoop

Stichting Rosblues Rosmalen
Tel: 06-14358038 of 073-5224588

Partycentrum de Kentering Rosmalen
Tel: 073-5231555

Total Tankstation Bouwmans Rosmalen

Concert Info

Rosblues Extra zaterdag 6 maart 2010

De zaal is geopend vanaf 19:30 uur.

Rosblues Lokatie

Locatie
Partycentrum
de Kentering
Dorpsstraat 54
Rosmalen


Route beschrijving!
Home Historie 2009 - De jaren '60 en '70 herleven!